KURUCUMUZ

Kuruluş;

ÇORUM SEBAT MAKİNA İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerine, her geçen gün zenginleşen çeşit ve kaliteli stoklarımızla hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız kaliteli ürü, ürün çeşitliliği, uygun fiyat ve zamanında teslimat ile müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Kalite Politikamız;

ÇORUM SEBAT MAKİNA İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. hedefleri doğrultusunda globalleşen dünyada gelişen teknolojiyi takip edip, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak sektöründe lider firma olma amacındadır. ÇORUM SEBAT MAKİNA İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. kaliteli hizmet verebilmek için imalatı başından sonuna kadar kontrol altında tutmaktadır. İmalatta kullanılan bütün malzemeler sertifikalı olarak alınır, imalat sırasında gerekli kontroller uzman personel tarafından düzenli olarak yapılır. Malzeme teslimi bütün kalite kontrol standartları onaylandıktan sonra yapılır. Zamanında üretim ve teslimat firmamızın önemli ilkelerinden birisidir. İmalatla ilgili her konuda müşterilerimizi yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek müşteri odaklı çalışma ilkesinin bir göstergesidir. Üretim sırasında hataları meydana gelmeden önce önlemek için gerekli çalışmalara önem verilmektedir. İstihdam da pozitif fark yaratabilmek en önemli idealimizdir. 

Vizyonumuz;

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Sürekli gelişen piyasalarda müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamak, hedeflenen yolda müşterilerimizle beraber büyümektir.

Kaliteli üretim kadar personelin sağlığı, güvenliği ve eğitimi de bizim için büyük ödem taşımaktadır. Bu nedenle gerekli önlemleri almakla birlikte, personelimize belirli aralıklarda eğitim vererek onların daha bilinçli ve güvenli çalışmalarını sağlamaktayız. 

Misyonumuz;

Müşteriye ve çevremize önem vermek

Toplumda israf yerine tasarruf, kavga yerine işbirliği, sevgi, katılım ve adanmışlığı sağlamak …

Başa dön